Galeriekomentarze (0)

Zobacz znaki zodiaku ze słynnej królewskiej manufaktury porcelanowy Royal Copenhagen.

1 / 3 Następne
Zobacz znaki zodiaku ze słynnej królewskiej manufaktury porcelanowy Royal Copenhagen. Zobacz znaki zodiaku ze słynnej królewskiej manufaktury porcelanowy Royal Copenhagen. Zobacz znaki zodiaku ze słynnej królewskiej manufaktury porcelanowy Royal Copenhagen.
Więcej na temat: Royal Copenhagen

Komentarze

Przesyłając ten wpis akceptujesz politykę prywatności Mollom.

Najnowsze artykuły

komentarze (0)Aktualności2014-09-18, 18:23

Odbudowany pałac Lacon nocą prezentuje się bardzo okazale. Nowy-stary Lacon prezentuje się bardzo okazale. Budynek z czterema kondygnacjami jest niemal w całości odsłonięty, a efektowne oświetlenie nocą dodaje mu niezwykłego blasku. Rekonstrukcja popadającego w ruinę pałacu to zasługa Ryszarda Czajki, znanego przedsiębiorcy z Królewic. Ponad 10 lat temu zdecydował się na kupno tej nieruchomości.
komentarze (0)Aktualności2014-09-18, 14:58
W Kielcach o Wschodzie. Forum Gospodarcze GO EAST w Targach Kielce Jak przekuć szansę z otwarcia się Unii Europejskiej na Wschód w wielostronny sukces gospodarczy? Jak skutecznie promować się, pozyskiwać inwestorów i sprzedawać na rynkach wschodnich? Jak efektywnie prowadzić interesy na Wschodzie? Na te i inne pytania odpowiedzą uczestnicy Forum Gospodarczego GO EAST- "Wymiar gospodarczy Partnerstwa Wschodniego i rynków azjatyckich”, które 19 września 2014 roku odbędzie się w Centrum Kongresowym Targów Kielce.
komentarze (2)Aktualności2014-09-18, 09:45
Całą załoga, od lewej: Paulina, Martyna, Joanna i Krystyna, salonu Pepe Jeans, który ruszył w środę w Galerii Korona Kielce zaprasza na zakupy z rabatami sięgającymi nawet 70 procent. W Galerii Korona Kielce w środę, 17 września, otwarto nowy salon znanej brytyjskiej marki Pepe Jeans. Na starcie odzież dla pań, panów i dzieci jest sporo tańsza.