Galeriekomentarze (0)

Zobacz znaki zodiaku ze słynnej królewskiej manufaktury porcelanowy Royal Copenhagen.

1 / 3 Następne
Zobacz znaki zodiaku ze słynnej królewskiej manufaktury porcelanowy Royal Copenhagen. Zobacz znaki zodiaku ze słynnej królewskiej manufaktury porcelanowy Royal Copenhagen. Zobacz znaki zodiaku ze słynnej królewskiej manufaktury porcelanowy Royal Copenhagen.
Więcej na temat: Royal Copenhagen

Komentarze

By submitting this form, you accept the Mollom privacy policy.

Najnowsze artykuły

komentarze (0)Aktualności2015-01-28, 10:16
Tak będzie wyglądał szpital i poradnie Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej MSW po rozbudowie. Nowy i stary budynek będą połączone łącznikiem.

Poliklinika Ministerstwa Spraw Wewnętrznych w Kielcach się rozbudowuje

Szpital Ministerstwa Spraw Wewnętrznych rozbudowuje się i poszerza ofertę. Do nowego budynku  przeniosą się oddziały z Ogrodowej. Będą nowe oddziały zabiegowe, ginekologia i urologia, i nowoczesna izba przyjęć dla miasta.
komentarze (0)Aktualności2015-01-27, 19:54

Wiatraki już "kręcą prąd" w rejonie Wymysłowa - czy zostaną wybudowane kolejne?

Staną nowe wiatraki w Wymysłowie?

Budowa zespołu elektrowni wiatrowych o łącznej mocy 1700 kW wraz z urządzeniami służącymi do przekazywania energii elektrycznej - to nazwa przedsięwzięcia, o którym jest teraz głośno w regionie kazimierskim.
komentarze (8)Aktualności2015-01-27, 18:21
- Chcemy tylko odkupić od "Chemaru" stary biurowiec, który jest właściwie pustostanem, wykorzystywany jest zaledwie w 10 procentach - informuje Szymon Mazurkiewicz, dyrektor KPT.

Biurowiec kieleckiego Chemaru dla przedsiębiorców? Budynek chce przejąć Kielecki Park Technologiczny

Kielecki Park Technologiczny chce przejąć biurowiec od "Chemaru" przy  ulicy Olszewskiego. Po remoncie powstaną tu lokale dla młodych przedsiębiorców z całego świata oraz mieszkania dla nich.To druga próba transakcji z tą państwową firmą, która lata świetności ma za sobą.