Galeriekomentarze (0)

Zobacz znaki zodiaku ze słynnej królewskiej manufaktury porcelanowy Royal Copenhagen.

1 / 3 Następne
Zobacz znaki zodiaku ze słynnej królewskiej manufaktury porcelanowy Royal Copenhagen. Zobacz znaki zodiaku ze słynnej królewskiej manufaktury porcelanowy Royal Copenhagen. Zobacz znaki zodiaku ze słynnej królewskiej manufaktury porcelanowy Royal Copenhagen.
Więcej na temat: Royal Copenhagen

Komentarze

By submitting this form, you accept the Mollom privacy policy.

Najnowsze artykuły

komentarze (0)Aktualności2015-05-25, 11:59
Targi Plastpol będą w tym roku rekordowe XIX Międzynarodowe Targi Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych i Gumy  Plastpol będą w tym roku absolutnie rekordowe. Na wystawę, która będzie trwała w Kielcach od 26 do 29 maja przyjedzie 797 firm z 31 krajów całego świata.
komentarze (0)Aktualności2015-05-25, 11:20
Przykładowo w Suwalskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej  działa ponad 80 firm, które zatrudniają prawie 6,5 tys. osób i zainwestowały ponad 2 mld zł. Biznes prowadzony na terenie specjalnej strefy ekonomicznej może być zwolniony z PIT-u, co nie oznacza zwolnienia z obowiązku rozliczenia się z podatku. Każdy, kto w takiej strefie rozpocznie działalność albo zakończy rok podatkowy po 20 maja br., rozliczy się z dochodów na nowych wzorach deklaracji SSE/A, SSE-R i SSE-R/A.
komentarze (5)Aktualności2015-05-25, 07:40
Centrum Materiałów Budowlanych Fart mieści się przy ulicy Ściegiennego 268a w Kielcach. Do odwiedzin zachęca właściciel Maciej Szczukiewicz. W Kielcach powstała nowa hurtownia budowlana, w której można kupić wszystkie materiały niezbędne na każdym etapie budowy domów. Atutem centrum sąkonkurencyjne ceny.