Galeriekomentarze (0)

Zobacz znaki zodiaku ze słynnej królewskiej manufaktury porcelanowy Royal Copenhagen.

1 / 3 Następne
Zobacz znaki zodiaku ze słynnej królewskiej manufaktury porcelanowy Royal Copenhagen. Zobacz znaki zodiaku ze słynnej królewskiej manufaktury porcelanowy Royal Copenhagen. Zobacz znaki zodiaku ze słynnej królewskiej manufaktury porcelanowy Royal Copenhagen.
Więcej na temat: Royal Copenhagen

Komentarze

Najnowsze artykuły

komentarze (0)Wydarzenia2014-11-28, 20:57
Poznamy świętokrzyskich gigantów gospodarki. Przed nami gala "Złotej Setki"   Już w sobotę dowiemy się, które firmy z naszego regionu miniony rok mogą zaliczyć do udanych, a które branże nadal mają problemy. Podczas wieczornej gali poznamy największe przedsiębiorstwa działające w naszym regionie. Miniony rok znów nie był łatwy dla branży budowlanej, ale dobrze poradziła sobie branża spożywcza
komentarze (0)Wydarzenia2014-11-28, 18:24


W niedzielę 20 lat działalności świętowały zakłady piekarniczo-cukiernicze Genowefy i Tadeusza Kosińskich oraz Angelina.
  Po raz 78. obchodzili swoje święto cukiernicy i piekarze, członkowie Cechu Rzemiosł Spożywczych w Kielcach. Za zasługi otrzymali medale. Obchody jubileuszu odbyły się w minioną niedzielę. Poprzedziła je uroczysta msza święta w bazylice katedralnej w Kielcach. Po niej,  już w Domu Rzemiosła odbyła się uroczystość, podczas której uhonorowano członków cechu.
komentarze (0)Wydarzenia2014-11-28, 18:22
W Big Star/Levi's/Mustang w Galerii Korona w Kielcach trwa między innymi promocja na spodnie.
Prawdziwe andrzejkowe szaleństwo opanowało centra handlowe. Ciekawe promocje czekają na tych, którzy w weekend odwiedzą sklepy Pepe Jeans oraz Big Star/Levi's/Mustang znajdujące się w Galerii Korona w Kielcach. Dla pań, które jeszcze nie przygotowały kreacji na wieczorne wyjście, specjalną andrzejkową promocję przyszykowano w Pepe Jeans. Klienci mogą zakupić sukienki z 30-procentową zniżką. Oferta już jest aktualna i potrwa do 30 listopada.