Galeriekomentarze (4)

Noc zakupów w Galerii Echo w Kielcach

Noc zakupów w Galerii Echo w Kielcach, przyciągnęła w piątek tłumy.

1 / 27 Następne
Noc zakupów w Galerii Echo w Kielcach Noc zakupów w Galerii Echo w Kielcach Noc zakupów w Galerii Echo w Kielcach Noc zakupów w Galerii Echo w Kielcach Noc zakupów w Galerii Echo w Kielcach Noc zakupów w Galerii Echo w Kielcach Noc zakupów w Galerii Echo w Kielcach Noc zakupów w Galerii Echo w Kielcach Noc zakupów w Galerii Echo w Kielcach Noc zakupów w Galerii Echo w Kielcach Noc zakupów w Galerii Echo w Kielcach Noc zakupów w Galerii Echo w Kielcach Noc zakupów w Galerii Echo w Kielcach Noc zakupów w Galerii Echo w Kielcach Noc zakupów w Galerii Echo w Kielcach Noc zakupów w Galerii Echo w Kielcach Noc zakupów w Galerii Echo w Kielcach Noc zakupów w Galerii Echo w Kielcach Noc zakupów w Galerii Echo w Kielcach Noc zakupów w Galerii Echo w Kielcach Noc zakupów w Galerii Echo w Kielcach Noc zakupów w Galerii Echo w Kielcach Noc zakupów w Galerii Echo w Kielcach Noc zakupów w Galerii Echo w Kielcach Noc zakupów w Galerii Echo w Kielcach Noc zakupów w Galerii Echo w Kielcach Noc zakupów w Galerii Echo w Kielcach

Komentarze (4)

By submitting this form, you accept the Mollom privacy policy.

Najnowsze artykuły

komentarze (0)Aktualności2015-04-17, 17:27
Mirosław Majchrowicz
Dyrektor Cementowni Małogoszcz w latach 2008-2015.  
Urodził się i wychował w Małogoszczu. Przez prawie osiem lat kierował  Cementownią Małogoszcz, która jest największym  pracodawcą w powiecie jędrzejowskim i jednym z największych zakładów  w województwie świętokrzyskim. To jedna z najnowocześniejszych fabryk w Europie. W pracy duży nacisk kładł na bezpieczeństwo pracy. Wspierał wiele projektów dla rozwojowi regionu. Ma żonę Renatę. Duża zmiana w Cementowni Małogoszcz. Mirosława Majchrowicza po prawie ośmiu latach na stanowisku dyrektora  zastąpił od 1 kwietnia Jacek Patyk. Dotychczasowy szef małogoskiej cementowni robi teraz światową karierę w koncernie Lafarge i zarządza cementownią w Serbii. Nowy dyrektor dopiro zaczął kadencję.
komentarze (0)Aktualności2015-04-17, 17:15
Klaudia Seweryn, Basia Kubicka i Basia Dudek z Zespołu Szkół numer 2 w Chęcinach przygotowywała kampanię reklamową. Dziesięć zespołów uczniów szkół ponadgimnazjalnych z województwa świętokrzyskiego rywalizowało w Kielcach w konkursie "Najlepsze zajęcia z przedsiębiorczości".
komentarze (0)Aktualności2015-04-17, 11:51
Salon Pimkie wyprowadza się z kieleckiej Galerii Echo i wyprzedaje towar Tylko do soboty 25 kwietnia czynny będzie w Galerii Echo salon odzieżowy Pimkie. W tej chwili trwa tam totalna wyprzedaż, Ceny są niższe połowę.