Galeriekomentarze (4)

Noc zakupów w Galerii Echo w Kielcach

Noc zakupów w Galerii Echo w Kielcach, przyciągnęła w piątek tłumy.

1 / 27 Następne
Noc zakupów w Galerii Echo w Kielcach Noc zakupów w Galerii Echo w Kielcach Noc zakupów w Galerii Echo w Kielcach Noc zakupów w Galerii Echo w Kielcach Noc zakupów w Galerii Echo w Kielcach Noc zakupów w Galerii Echo w Kielcach Noc zakupów w Galerii Echo w Kielcach Noc zakupów w Galerii Echo w Kielcach Noc zakupów w Galerii Echo w Kielcach Noc zakupów w Galerii Echo w Kielcach Noc zakupów w Galerii Echo w Kielcach Noc zakupów w Galerii Echo w Kielcach Noc zakupów w Galerii Echo w Kielcach Noc zakupów w Galerii Echo w Kielcach Noc zakupów w Galerii Echo w Kielcach Noc zakupów w Galerii Echo w Kielcach Noc zakupów w Galerii Echo w Kielcach Noc zakupów w Galerii Echo w Kielcach Noc zakupów w Galerii Echo w Kielcach Noc zakupów w Galerii Echo w Kielcach Noc zakupów w Galerii Echo w Kielcach Noc zakupów w Galerii Echo w Kielcach Noc zakupów w Galerii Echo w Kielcach Noc zakupów w Galerii Echo w Kielcach Noc zakupów w Galerii Echo w Kielcach Noc zakupów w Galerii Echo w Kielcach Noc zakupów w Galerii Echo w Kielcach

Komentarze (4)

By submitting this form, you accept the Mollom privacy policy.

Najnowsze artykuły

komentarze (3)Aktualności2015-03-26, 16:19
Jedyny pozostały budynek administracyjny ma stać się biurowcem wyższym o jedną kondygnację – mówi Agnieszka Morawska ze spółki zarządzającej tym obszarem.

Co po dawnej Chłodni Kielce? Nowy właściciel szuka inwestora

Teren po dawnej Chłodni Kielce przy ulicy Zagnańskiej jest w tej chwili niemal w całości rozebrany. Warszawska spółka zależna funduszu inwestycyjnego Arionn FIZ, która wykupiła teren, podjęła już rozmowy z potencjalnymi inwestorami.
komentarze (0)Aktualności2015-03-26, 14:27
Superokazja - trzeci outlet dla amatorów tanich markowych zakupów wkrótce rusza w Kielcach

Superokazja - trzeci outlet dla amatorów tanich markowych zakupów wkrótce rusza w Kielcach

W piątek, 27 marca, na rogu ulic Zagórskiej i Tarnowskiej w Kielcach ruszy nowy market Superokazja. Będzie to trzeci sklep tej marki.
komentarze (0)Aktualności2015-03-25, 17:28
Tereny w Grzybowie będą gotowe jeszcze w tym roku. Pojawiły się już pierwsze zapytania od inwestorów.

Tereny inwestycyjne w Grzybowie prawie gotowe

Gmina Staszów chce, aby powstające w Grzybowie tereny inwestycyjne zostały włączone do Specjalnej Strefy Ekonomicznej Starachowice. W piątek nad stosownym projektem uchwały pochylą się radni miejscy.