Galeriekomentarze (4)

Noc zakupów w Galerii Echo w Kielcach

Noc zakupów w Galerii Echo w Kielcach, przyciągnęła w piątek tłumy.

1 / 27 Następne
Noc zakupów w Galerii Echo w Kielcach Noc zakupów w Galerii Echo w Kielcach Noc zakupów w Galerii Echo w Kielcach Noc zakupów w Galerii Echo w Kielcach Noc zakupów w Galerii Echo w Kielcach Noc zakupów w Galerii Echo w Kielcach Noc zakupów w Galerii Echo w Kielcach Noc zakupów w Galerii Echo w Kielcach Noc zakupów w Galerii Echo w Kielcach Noc zakupów w Galerii Echo w Kielcach Noc zakupów w Galerii Echo w Kielcach Noc zakupów w Galerii Echo w Kielcach Noc zakupów w Galerii Echo w Kielcach Noc zakupów w Galerii Echo w Kielcach Noc zakupów w Galerii Echo w Kielcach Noc zakupów w Galerii Echo w Kielcach Noc zakupów w Galerii Echo w Kielcach Noc zakupów w Galerii Echo w Kielcach Noc zakupów w Galerii Echo w Kielcach Noc zakupów w Galerii Echo w Kielcach Noc zakupów w Galerii Echo w Kielcach Noc zakupów w Galerii Echo w Kielcach Noc zakupów w Galerii Echo w Kielcach Noc zakupów w Galerii Echo w Kielcach Noc zakupów w Galerii Echo w Kielcach Noc zakupów w Galerii Echo w Kielcach Noc zakupów w Galerii Echo w Kielcach

Komentarze (4)

Przesyłając ten wpis akceptujesz politykę prywatności Mollom.

Najnowsze artykuły

komentarze (4)Aktualności2014-07-24, 15:58
Oryginalna odzież znanej kieleckiej projektantki w Galerii Korona kielce Odzież projektowaną przez znaną kielczankę Katarzynę Łęcką można kupić w salonie Unique w Galerii Korona Kielce.
komentarze (12)Aktualności2014-07-24, 12:30
Angelika Kosut jest sprzedawcą w salonie Decathlon w Kielcach. Poza pracą żyje sportem. Jest mistrzynią Europy i wielokrotną mistrzyni Polski w kick boxingu. Wiedzą i doświadczeniem w sporcie służy klientom.
Mistrzyni kick boxingu, pływaczka, alpinista, snowboardzista i kolarze górscy pracują w kieleckich sklepach ze sprzętem sportowym. Opowiedzieli, dlaczego łączą swoje pasje z pracą.
komentarze (1)Aktualności2014-07-24, 10:19
Ceny na buskim bazarze. Stragany uginają się od warzyw i owoców Gorący lipiec zapowiada dobre plony. Stragany na buskich bazarach wręcz uginają się od świeżych warzyw i owoców.