Galeriekomentarze (4)

Noc zakupów w Galerii Echo w Kielcach

Noc zakupów w Galerii Echo w Kielcach, przyciągnęła w piątek tłumy.

1 / 27 Następne
Noc zakupów w Galerii Echo w Kielcach Noc zakupów w Galerii Echo w Kielcach Noc zakupów w Galerii Echo w Kielcach Noc zakupów w Galerii Echo w Kielcach Noc zakupów w Galerii Echo w Kielcach Noc zakupów w Galerii Echo w Kielcach Noc zakupów w Galerii Echo w Kielcach Noc zakupów w Galerii Echo w Kielcach Noc zakupów w Galerii Echo w Kielcach Noc zakupów w Galerii Echo w Kielcach Noc zakupów w Galerii Echo w Kielcach Noc zakupów w Galerii Echo w Kielcach Noc zakupów w Galerii Echo w Kielcach Noc zakupów w Galerii Echo w Kielcach Noc zakupów w Galerii Echo w Kielcach Noc zakupów w Galerii Echo w Kielcach Noc zakupów w Galerii Echo w Kielcach Noc zakupów w Galerii Echo w Kielcach Noc zakupów w Galerii Echo w Kielcach Noc zakupów w Galerii Echo w Kielcach Noc zakupów w Galerii Echo w Kielcach Noc zakupów w Galerii Echo w Kielcach Noc zakupów w Galerii Echo w Kielcach Noc zakupów w Galerii Echo w Kielcach Noc zakupów w Galerii Echo w Kielcach Noc zakupów w Galerii Echo w Kielcach Noc zakupów w Galerii Echo w Kielcach

Komentarze (4)

Przesyłając ten wpis akceptujesz politykę prywatności Mollom.

Najnowsze artykuły

komentarze (0)Aktualności2014-08-22, 13:03
Ruszył salon TOUS w Galerii Echo W piątek, 22 sierpnia, w Galerii Echo w Kielcach otwarto salon z biżuterią marki TOUS. Sklep zajmuje powierzchnię 63 metrów kwadratowych i znajduje się na poziomie 0, pomiędzy jubilerem Skorpion a sklepem Guess.
Edyta i Przemysław Kotowie zainwestowali we własną linię do tłoczenia soków. Na terenie swojej posesji w Bielinach postawili halę z magazynami i przechowalnią. Edyta i Przemysław Kotowie z Bielin uruchamiają linię do tłoczenia soków. – Do tej pory woziliśmy swoje owoce do tłoczni, teraz sami proponujemy taką usługę – mówią chwaląc zalety swojego produktu Kotowie od blisko dwóch lat sprzedają sok z jabłek z własnego sadu. – Kiedy okazało się, że tak bardzo wszystkim smakuje i ma wzięcie zaczęliśmy planować budowę własnej tłoczni – wyjaśnia Przemysław Kot. - Gdybyśmy wiedzieli jak trudna będzie to rzecz, to chyba byśmy się nie porwali – dodaje pani Edyta. – Ale jak już zaczęło się coś robić, trzeba było skończyć.
komentarze (0)Aktualności2014-08-21, 12:09
Urzędy skarbowe zapraszają po zaświadczenia Najbliższe tygodnie będą okresem wzmożonego zapotrzebowania na wydawanie zaświadczeń o wysokości dochodów potrzebnych do uzyskania świadczeń socjalnych. Pracownicy urzędu skarbowego radzą, by z wnioskiem wystąpić już teraz, aby uniknąć kolejek.