Galeriekomentarze (4)

Noc zakupów w Galerii Echo w Kielcach

Noc zakupów w Galerii Echo w Kielcach, przyciągnęła w piątek tłumy.

1 / 27 Następne
Noc zakupów w Galerii Echo w Kielcach Noc zakupów w Galerii Echo w Kielcach Noc zakupów w Galerii Echo w Kielcach Noc zakupów w Galerii Echo w Kielcach Noc zakupów w Galerii Echo w Kielcach Noc zakupów w Galerii Echo w Kielcach Noc zakupów w Galerii Echo w Kielcach Noc zakupów w Galerii Echo w Kielcach Noc zakupów w Galerii Echo w Kielcach Noc zakupów w Galerii Echo w Kielcach Noc zakupów w Galerii Echo w Kielcach Noc zakupów w Galerii Echo w Kielcach Noc zakupów w Galerii Echo w Kielcach Noc zakupów w Galerii Echo w Kielcach Noc zakupów w Galerii Echo w Kielcach Noc zakupów w Galerii Echo w Kielcach Noc zakupów w Galerii Echo w Kielcach Noc zakupów w Galerii Echo w Kielcach Noc zakupów w Galerii Echo w Kielcach Noc zakupów w Galerii Echo w Kielcach Noc zakupów w Galerii Echo w Kielcach Noc zakupów w Galerii Echo w Kielcach Noc zakupów w Galerii Echo w Kielcach Noc zakupów w Galerii Echo w Kielcach Noc zakupów w Galerii Echo w Kielcach Noc zakupów w Galerii Echo w Kielcach Noc zakupów w Galerii Echo w Kielcach

Komentarze (4)

By submitting this form, you accept the Mollom privacy policy.

Najnowsze artykuły

komentarze (0)Aktualności2014-11-28, 13:43
Michałowi Szusterowi w otwieraniu sklepu i siłowni pomaga żona Ewelina. Na miejscu trwają ostatnie prace.

Mistrz w rajdach enduro otwiera w Zgórsku pod Kielcami sklep i fitness

W Zgórsku przy ulicy Szewskiej od czwartego grudnia będzie czynny nowy market.  We wrześniu przyszłego roku powstanie klub fitness.
komentarze (5)Aktualności2014-11-27, 21:58
Marta i Marcin Cieślikowie, właściciele 100. firmy w kieleckim Parku.

Setny lokator na trzecie urodziny Kieleckiego Parku Technologicznego

Do Kieleckiego Parku Technologicznego wprowadzi się setna firma. W czwartek podpisano umowę na wynajęcie pomieszczeń, a to wydarzenie zbiegło się z trzecimi urodzinami Parku.
komentarze (2)Aktualności2014-11-27, 15:06
Po podpisaniu ważnej umowy. Burmistrz Końskich Michał Cichocki i wiceprezes Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej Krystian Szczepański

Ekologia i biznes. Do Końskich trafi ponad 12 milionów złotych na rozbudowę składowiska odpadów

Prawie 12,5 miliona złotych otrzyma gmina Końskie na rozbudowę wysypiska odpadów. Ma ono szansę stać się konkurencyjne dla innych gmin w regionie.