Galerie2012-11-23, 21:52komentarze (4)

Noc zakupów w Galerii Echo w Kielcach

Noc zakupów w Galerii Echo w Kielcach, przyciągnęła w piątek tłumy.

1 / 27 Następne
Noc zakupów w Galerii Echo w Kielcach Noc zakupów w Galerii Echo w Kielcach Noc zakupów w Galerii Echo w Kielcach Noc zakupów w Galerii Echo w Kielcach Noc zakupów w Galerii Echo w Kielcach Noc zakupów w Galerii Echo w Kielcach Noc zakupów w Galerii Echo w Kielcach Noc zakupów w Galerii Echo w Kielcach Noc zakupów w Galerii Echo w Kielcach Noc zakupów w Galerii Echo w Kielcach Noc zakupów w Galerii Echo w Kielcach Noc zakupów w Galerii Echo w Kielcach Noc zakupów w Galerii Echo w Kielcach Noc zakupów w Galerii Echo w Kielcach Noc zakupów w Galerii Echo w Kielcach Noc zakupów w Galerii Echo w Kielcach Noc zakupów w Galerii Echo w Kielcach Noc zakupów w Galerii Echo w Kielcach Noc zakupów w Galerii Echo w Kielcach Noc zakupów w Galerii Echo w Kielcach Noc zakupów w Galerii Echo w Kielcach Noc zakupów w Galerii Echo w Kielcach Noc zakupów w Galerii Echo w Kielcach Noc zakupów w Galerii Echo w Kielcach Noc zakupów w Galerii Echo w Kielcach Noc zakupów w Galerii Echo w Kielcach Noc zakupów w Galerii Echo w Kielcach

Komentarze (4)

Przesyłając ten wpis akceptujesz politykę prywatności Mollom.

Najnowsze artykuły

komentarze (1)Z regionu2014-04-18, 18:25
Jest Leśniczówka zamiast Leśnej Chaty. Odmieniony zajazd na „73” koło Buska   Zajazd w Skorzowie koło Buska przy drodze krajowej numer 73, od kwietnia wita gości odświeżonym wystrojem i menu. Nowa właścicielka lokalu nie wyklucza organizacji imprez tanecznych. Zajazd Leśna Chata funkcjonował od kilku lat. Z początkiem kwietnia po kilkunastodniowej przerwie rozpoczął działalność pod nazwą Leśniczówka.
komentarze (0)Z regionu2014-04-18, 17:00
Potaniała żywność. Klient zadowolony, ale gospodarka dramatycznie czeka na większy popyt   W marcu średnio o 0,4 procent spadły ceny żywności. Znacząco potaniały wieprzowina, cukier, warzywa i produkty mączne - podał Główny Urząd Statystyczny. Spadek cen żywności spowodowany bardzo niskim popytem obniżył inflację do poziomu 1 procent. Aby gospodarka ruszyła na dobre, potrzebna jest większa konsumpcja.
komentarze (1)Z regionu2014-04-17, 22:21
 
Oryginalne stylizacje fryzur to jego specjalność. Fryzjer ceni też prostą i wyrafinowaną formę fryzur. - Już nie mogę się ich doczekać, ale obiecuję, że Kielc nie porzucę – mówi Przemysław Chwaściński . Haute Coiffure Francaise to klub utalentowanych fryzjerów, który powstał w Paryżu w 1945 roku. Do tej pory dyktuje trendy, dba o artystyczną jakość sztuki fryzjerskiej, wyłania nowe talenty. Do polskiej sekcji prestiżowego klubu zaproszono właśnie Przemysława Chwaścińskiego, prowadzącego w Kielcach salon Hair Design Studio.