Galeriekomentarze (4)

Noc zakupów w Galerii Echo w Kielcach

Noc zakupów w Galerii Echo w Kielcach, przyciągnęła w piątek tłumy.

1 / 27 Następne
Noc zakupów w Galerii Echo w Kielcach Noc zakupów w Galerii Echo w Kielcach Noc zakupów w Galerii Echo w Kielcach Noc zakupów w Galerii Echo w Kielcach Noc zakupów w Galerii Echo w Kielcach Noc zakupów w Galerii Echo w Kielcach Noc zakupów w Galerii Echo w Kielcach Noc zakupów w Galerii Echo w Kielcach Noc zakupów w Galerii Echo w Kielcach Noc zakupów w Galerii Echo w Kielcach Noc zakupów w Galerii Echo w Kielcach Noc zakupów w Galerii Echo w Kielcach Noc zakupów w Galerii Echo w Kielcach Noc zakupów w Galerii Echo w Kielcach Noc zakupów w Galerii Echo w Kielcach Noc zakupów w Galerii Echo w Kielcach Noc zakupów w Galerii Echo w Kielcach Noc zakupów w Galerii Echo w Kielcach Noc zakupów w Galerii Echo w Kielcach Noc zakupów w Galerii Echo w Kielcach Noc zakupów w Galerii Echo w Kielcach Noc zakupów w Galerii Echo w Kielcach Noc zakupów w Galerii Echo w Kielcach Noc zakupów w Galerii Echo w Kielcach Noc zakupów w Galerii Echo w Kielcach Noc zakupów w Galerii Echo w Kielcach Noc zakupów w Galerii Echo w Kielcach

Komentarze (4)

Przesyłając ten wpis akceptujesz politykę prywatności Mollom.

Najnowsze artykuły

komentarze (5)Aktualności2014-09-19, 22:46
Dziewiętnastu laureatów nagrody Skrzydła 2014 i kapituła konkursu na scenie Hotelu Best Western w Kielcach Na wielkiej gali w Best Western Grand Hotel, w Kielcach poznaliśmy laureatów nagrody gospodarczej województwa świętokrzyskiego Skrzydła 2014 W piątek, 19 września, rozdano w Kielcach Skrzydła 2014 – najstarsze nagrody gospodarcze województwa świętokrzyskiego. To już dziewiętnasta edycja tego konkursu, który buduje naszą markę. W tym roku nagroda ma wyjątkową rangę. Honorowy patronat nad nią objął wicepremier i minister gospodarki Janusz Piechociński.
komentarze (0)Wydarzenia2014-09-19, 16:51
Taką statuetkę otrzymają w tym roku laureaci nagrody gospodarczej województwa świętokrzyskiego Skrzydła 2014.
  W piątek, 19 września, przyznamy świętokrzyskim firmom nagrody gospodarcze. Wręczymy statuetki i tytuły promujące najlepsze lokalne marki Tegoroczna edycja nagrody województwa świętokrzyskiego Skrzydła 2014 po raz kolejny zyskała wyjątkową rangę. Honorowy patronat objął nad nią wicepremier i minister gospodarki Janusz Piechociński. Laureatów dziewiętnastej edycji poznamy już w piątek, 19 września, na wielkiej gali.
komentarze (0)Aktualności2014-09-18, 18:23

Odbudowany pałac Lacon nocą prezentuje się bardzo okazale. Nowy-stary Lacon prezentuje się bardzo okazale. Budynek z czterema kondygnacjami jest niemal w całości odsłonięty, a efektowne oświetlenie nocą dodaje mu niezwykłego blasku. Rekonstrukcja popadającego w ruinę pałacu to zasługa Ryszarda Czajki, znanego przedsiębiorcy z Królewic. Ponad 10 lat temu zdecydował się na kupno tej nieruchomości.