Galerie2012-11-23, 21:52komentarze (4)

Noc zakupów w Galerii Echo w Kielcach

Noc zakupów w Galerii Echo w Kielcach, przyciągnęła w piątek tłumy.

1 / 27 Następne
Noc zakupów w Galerii Echo w Kielcach Noc zakupów w Galerii Echo w Kielcach Noc zakupów w Galerii Echo w Kielcach Noc zakupów w Galerii Echo w Kielcach Noc zakupów w Galerii Echo w Kielcach Noc zakupów w Galerii Echo w Kielcach Noc zakupów w Galerii Echo w Kielcach Noc zakupów w Galerii Echo w Kielcach Noc zakupów w Galerii Echo w Kielcach Noc zakupów w Galerii Echo w Kielcach Noc zakupów w Galerii Echo w Kielcach Noc zakupów w Galerii Echo w Kielcach Noc zakupów w Galerii Echo w Kielcach Noc zakupów w Galerii Echo w Kielcach Noc zakupów w Galerii Echo w Kielcach Noc zakupów w Galerii Echo w Kielcach Noc zakupów w Galerii Echo w Kielcach Noc zakupów w Galerii Echo w Kielcach Noc zakupów w Galerii Echo w Kielcach Noc zakupów w Galerii Echo w Kielcach Noc zakupów w Galerii Echo w Kielcach Noc zakupów w Galerii Echo w Kielcach Noc zakupów w Galerii Echo w Kielcach Noc zakupów w Galerii Echo w Kielcach Noc zakupów w Galerii Echo w Kielcach Noc zakupów w Galerii Echo w Kielcach Noc zakupów w Galerii Echo w Kielcach

Komentarze (4)

Przesyłając ten wpis akceptujesz politykę prywatności Mollom.

Najnowsze artykuły

komentarze (0)Aktualności2014-04-23, 13:58
Marceli Małkiewicz częstuje uczestników  spotkania w obrazowskiej Izbie Tradycji Ogrodniczych winem oraz cydrem własnej, „próbnej” produkcji. W okolicach Sandomierza rusza produkcja cydru. Czy  stanie się on tutejszą wizytówką jak same jabłka? Czy zdobędzie tak duże uznanie jak regionalne wino? Pewne jest, że jest to szansa dla producentów owoców i dla drugiego pod względem wielkości sadowniczego zagłębia w Polsce.  
komentarze (2)Aktualności2014-04-23, 08:16
„Skarbówka” zamiast pism, będzie wysyłać …maile Już niedługo korespondencję z fiskusem poprowadzimy drogą elektroniczną. Od 11 maja urzędy skarbowe będą mogły przesyłać podatnikom urzędową korespondencję elektronicznie. To kolejny krok w kierunku utworzenia i rozpowszechnienia portalu, za pośrednictwem którego urzędowe sprawy będzie można załatwić bez wychodzenia z domu.
komentarze (0)Aktualności2014-04-22, 20:40
Sejf Galerii Echo znowu rozbity. Dziewięć tysięcy złotych w loterii za pierwszym razem Ogromne szczęście dopisało we wtorek, 22 kwietnia, młodemu mieszkańcowi naszego regionu, pochodzącemu z miejscowości oddalonej od Kielc o 70 kilometrów. Trafił w loterii „Skok na Kasę”, która trwa w Galerii Echo w Kielcach główną dzienną wygraną, wynoszącą 9 tysięcy złotych.