Galeriekomentarze (9)

Hity na cmentarz w 2014 roku

Jak co roku w sklepach nie brakuje nowości wśród zniczy na groby. Sprawdziliśmy, jak moda panować bęzdie na cmentarzach i co się teraz sprzedaje najlepiej

.
Na topie są znicze z przydymionego i mrożonego szkła w kolorach białym, czerwonym i ametystowym i najbardziej wymyślnych kształtach serca, dzbana lub nawet kapliczki. Hitem tego sezonu są znicze pokryte termokurczliwą folią z ozdobami w pastelowych kolorach.

1 / 9 Następne

Fot.: dawid łukasik

Nowością na ten sezon są znicze pokryte termokurczliwą folią zdobione religijnymi wzorami i kwiatami w pastelowych, delikatnych barwach.
Nowością na ten sezon są znicze pokryte termokurczliwą folią zdobione religijnymi wzorami i kwiatami w pastelowych, delikatnych barwach.Kolejny hit tego sezonu – ogromne znicze, o wysokości ponad 30 centymetrów. W tym roku wybiera je wielu klientów. Wystawny trend w nagrobnej modzie - znicze zdobione błyszczącymi cyrkoniami.Znicze ze szkła mrożonego nadal są w modzie, chociaż swój najlepszy czas miały w ubiegłym sezonie.Odcienie fioletu nieodłącznie kojarzone są z modą funeralną. Znicze w tego koloru wybiera wiele osób.  Znicze z białego szkła z wypukłym zdobieniem są w tym roku jedną z nowości w ofercie.   Na ogromne znicze z przydymionego szkła jest bardzo wielu chętnych.Klienci najchętniej kupują okazałe, duże znicze, które nie tylko długo się palą, ale można je po wymianie wkładu wykorzystać ponownie.Kształty także przyciągają wzrok. Są więc tradycyjne, ale także w kształcie kuli, krzyża, serca, klepsydry, dzbana lub nawet kapliczki - pomysłowość producentów może zaskoczyć.
Więcej na temat: znicze, Wszystkich Świętych, agmo

Komentarze (9)

By submitting this form, you accept the Mollom privacy policy.

Najnowsze artykuły

komentarze (0)Aktualności2016-05-30, 14:43
Autotrada-Polska. We wtorek zaczyna się święto drogownictwa w Kielcach  Potężne maszyny, konkurs dla operatorów koparek i nowe perspektywy dla branży – tak zapowiadają się XXII Międzynarodowe Targi Budownictwa Drogowego Autostrada-Polska, które odbędą się od 31 maja do 2 czerwca w Targach Kielce. Wystawa nazywana jest przez specjalistów „kieleckim świętem drogownictwa”.
komentarze (0)Aktualności2016-05-30, 12:41
W Tarnowie w dniach 20-21 czerwca 2016 odbędzie się 9. Forum Inwestycyjne Rozmowa z Zygmuntem Berdychowskim, przewodniczącym Rady Programowej Forum Ekonomicznego w Krynicy. Pana osoba kojarzy się przede wszystkim z Forum Ekonomicznym w Krynicy. Jednak w ciągu blisko 30 lat, to wydarzenie doczekało się „rodzeństwa”. Jednym z nich jest Forum Inwestycyjne- Innowacje, biznes, gospodarka. Jego 9. edycja już wkrótce 20- 21 czerwca odbędzie się w Tarnowie. Jaka jest jego geneza?
komentarze (1)Aktualności2016-05-30, 12:14
Niemiecka firma Marbach otwiera fabrykę w Kielcach i zatrudnia pracowników Na terenach uzbrojonych przez Kielecki Park Technologiczny powstał zakład produkcyjny niemieckiej firmy Marbach. W najbliższą środę, 1 czerwca, o godzinie 14 odbędzie się uroczyste otwarcie inwestycji.