A A AAktualnościkomentarze (0)

Wybieramy najlepsze produkty roku 2013. Rusza konkurs Nasze Dobre Świętokrzyskie

Wybieramy najlepsze produkty roku 2013. Rusza konkurs Nasze Dobre Świętokrzyskie

Do 18 października można zgłaszać swoje produkty, po raz pierwszy w konkursie wezmą też udział gminy. Rozpoczyna się szósta edycja konkursu, w którym kapituła wybierze najlepsze regionalne produkty i usługi. Państwo natomiast, spośród zgłoszonych propozycji, wytypujecie najpopularniejszy świętokrzyski produkt lub usługę 2013 roku.

Laureaci zostaną nagrodzeni godłem „Nasze Dobre Świętokrzyskie” oraz tytułem „Najlepszy Produkt Świętokrzyski”. W tym roku do konkursu po raz pierwszy mogą się zgłaszać również miasta i gminy, najlepsze zdaniem specjalnej kapituły oraz czytelników otrzymają godło „Nasze Dobre Świętokrzyskie. Konkurs organizuje „Echo Dnia” i portal Strefa Biznesu pod patronatem marszałka województwa i wojewody świętokrzyskiego.

- To już kolejna edycja konkursu, w którym nagradzamy rodzime marki. Godło „Nasze Dobre Świętokrzyskie”, to przede wszystkim prestiż dla uczestników i laureatów, szansa na szerszą promocję i zwiększenie popularności produktu. To także ogromna motywacja dla wyróżnionych, by dalej się rozwijać, wychodzić naprzeciw oczekiwaniom klientów i z jeszcze większym zaangażowaniem działać na rzecz regionu świętokrzyskiego – mówi redaktor naczelny „Echa Dnia”, Stanisław Wróbel.

DOBRE I KONKURENCYJNE

Akcja „Nasze Dobre Świętokrzyskie”, to konkurs skierowany do małych i średnich firm, których regionalne produkty lub usługi warte są szerokiej promocji ze względu na swoją wysoką jakość i atrakcyjność. Ale udział w konkursie pozwoli zaprezentować konsumentom nie tylko te pojedyncze produkty i usługi. Dla przedsiębiorstw to doskonała okazja, aby przekonać do swojej marki. Godło „Nasze Dobre Świętokrzyskie” nie tylko wspomaga sprzedaż produktów, ale także wzmaga konkurencję jakościową i mobilizuje firmy do walki o jeszcze wyższy poziom. A to pozytywnie wpływa na rozwój całego regionu świętokrzyskiego.

ZASADY KONKURSU

O przyznaniu tytułu „Nasze Dobre Świętokrzyskie” – znak jakości Echa Dnia, zdecyduje Kapituła Konkursu, którą powołują organizatorzy. W jej skład wejdą osoby zaufania publicznego, specjaliści z dziedziny jakości, marketingu, przedstawiciele mediów. Laureaci konkursu będą uprawnieni do posługiwania się znakiem jakości Echa Dnia – Nasze Dobre Świętokrzyskie.

Czytelnicy natomiast, w głosowaniu SMS-owym, będą mogli wybrać spośród prezentowanych przez nas usług i produktów ten, który uważają za najlepszy. Otrzyma on tytuł „Najpopularniejszy Produkt Świętokrzyski”.

NAJWAŻNIEJSZE DATY

Już od dziś, 21 sierpnia, aż do 18 października można zgłaszać produkty, usługi, oraz miasta i gminy, które wezmą udział w konkursie. 28 sierpnia zostanie powołana kapituła, która będzie przyznawać godła „Nasze Dobre Świętokrzyskie”. 23 października ogłosimy pełną listę produktów, usług oraz miast i gmin biorących udział w konkursie, a od 24 października do 14 listopada będziemy w „Echu Dnia” zamieszczać ich prezentacje. Pozwoli to Państwu zapoznać się z ofertą świętokrzyskich przedsiębiorstw i dowiedzieć się więcej o tym, co w naszym regionie jest najlepsze. Zaprezentujemy też zgłoszone gminy. Wszelkie informacje o produktach i usługach znajdziecie Państwo także w serwisie poświęconym świętokrzyskiej gospodarce: WWW.STREFABIZNESU.ECHODNIA.EU.

Od 23 października do 14 listopada będzie trwało głosowanie SMS-owe dla czytelników. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 21 listopada na specjalnej gali.

Wszelki informacje w sprawie zgłoszeń uzyskacie państwo pod numerem telefonu 697 770 580. Zapytania można wysyłać na adres januchta@echodnia.eu.
 

Komentarze

By submitting this form, you accept the Mollom privacy policy.