A A AZ regionukomentarze (3)

W Kielcach już ruszyły wyprzedaże! Zobacz na co są zniżki

W Kielcach już ruszyły wyprzedaże! Zobacz na co są zniżki

Fot.: sxc.hu

W Galerii Korona Kielce rozpoczęły się zimowe wyprzedaże. Specjalne promocje przygotowało kilkadziesiąt sklepów i lokali usługowo – rozrywkowych. Teraz za zakupy można zapłacić nawet o 50, 70% taniej.

Lokale działające w tym śródmiejskim centrum handlowo-rozrywkowym na wybrany asortyment wprowadziły upusty sięgające 20, 30, 50 a nawet 70 %. Sezonowa, zimowa obniżka obowiązuje zarówno w sklepach odzieżowych, branżowych, jak i w lokalach gastronomicznych.


Najwyższe rabaty wprowadziły tradycyjnie sklepy modowe. W Reserved, Pretty One można kupić wybrane modele z 50-procentowym upustem. Taki sam prezent świąteczno-noworoczny dla swoich klientów przygotowały sieci obuwnicze Ecco i CCC. Rabatami kuszą też marki List i Camaieu. W obu salonach przy zakupie dwóch rzeczy, za drugi klient zapłaci 30 procent taniej.


Największa w regionie Zara, pierwsze w mieście salony Zara Home, Massimo Dutti i Oysho oraz Pull and Bear, Bershka i Stradivarius – reprezentujące w Galerii Korona Kielce grupę Inditex już po świętach zaskoczą klientów atrakcyjnymi ofertami. Zgodnie z zapewnieniem działu marketingu tej sieci, będzie gorąco. Już ruszyła wyprzedaż w salonie Stradivarius. Na wszystkie koszule i T-shirty przysługuje rabat w wysokości 20 procent.


Lokale rozrywkowe działające w Galerii Korona Kielce również włączyły się do zimowej akcji rabatowej. Klub Squash (poziom -1) oferuje zniżkę na wynajem kortów. Rabatami kusi najmłodszych klientów sala zabaw Happy Land. Tu za każdą godzinę zabawy mieszkańcy województwa świętokrzyskiego zapłacą 5 złotych.

Więcej na temat: Galeria Korona, Kielce

Komentarze (3)

By submitting this form, you accept the Mollom privacy policy.