A A AAktualnościkomentarze (0)

Tor kartingowy na dachu Galerii Korona

Mający około 450 metrów długości tor Kart Racing Center zlokalizowano na najwyższej kondygnacji galerii.

Fot.: Kart Racing Center

Mający około 450 metrów długości tor Kart Racing Center zlokalizowano na najwyższej kondygnacji galerii.

Już w sobotę, 1 czerwca na dachu Galerii Korona w Kielcach zostanie uroczyście otwarty tor kartingowy. Główne atrakcje organizatorzy przewidzieli jednak na niedzielę 2 czerwca.

Kart Racing Center zaprasza wszystkich chętnych w najbliższą sobotę od godziny 10 na najwyższy poziom parkingu Galerii Korona, gdzie zbudowano mający około 450 metrów długości tor. Na klientów czeka 10 wózków Tobikart z silnikiem Honda GX200 oraz dwa karty Praga Puffo z silnikiem GX35. Poza tym właściciele obiektu zadbali o profesjonalnie przygotowaną poczekalnię wewnątrz galerii, czy sklepik z akcesoriami kartingowymi, a każdy chętny będzie mógł zapisać się do szkółki kartingowej.

 

W niedzielę największą atrakcją będzie obecność od godziny 10 zespołu Uniq Junior Team, który jest jedynym profesjonalnym teamem kartingowy w Europie zajmującym się szkoleniem dzieci w wieku od 4 do 7 lat. Najmłodsi kierowcy będą mieli szanse przejechania się na profesjonalnym gokarcie Praga Puffo (przeznaczony dla dzieci od 4 roku życia). W trakcie imprezy kierowcy Uniq Junior Team - Julia Podsiedlak, Kacper Rogala i Franek Czapla - zaprezentują również swoje umiejętności podczas jazd pokazowych. Każdy chętny będzie mógł zobaczyć jak wygląda profesjonalny namiot serwisowy i zaplecze techniczne podczas zawodów, czy porozmawiać z instruktorami oraz zawodnikami. Cena za 10 minutową jazdę po torze wyniesie około 25 złotych.
 

Komentarze

By submitting this form, you accept the Mollom privacy policy.