Smaki świata w Galerii Korona Kielce

W Galerii Korona Kielce będzie 16 lokali gastronomicznych.

W Galerii Korona Kielce będzie 16 lokali gastronomicznych.

Od połowy maja w jednym miejscu będzie można wypić włoską kawę, paragwajską herbatę i zjeść jedyną w województwie pizzę w kształcie bajkowych postaci. Łącznie w Galerii Korona Kielce znajdzie się 16 najemców z branży gastronomicznej.

Ale nie tylko ogromna różnorodność zachęca do odwiedzenia tych lokali. Pager`y informujące o gotowym daniu, żywy rekin ludojad i podglądanie kucharzy to tylko niektóre atrakcje, które czekają na odwiedzających centrum handlowe.

Przeczytaj też: Nowy, lepszy Media Expert w Kielcach. Kiedy otwarcie?

Galeria Korona Kielce ze względu na śródmiejski charakter, obok podstawowej działalności komercyjnej, pełnić będzie funkcję kulturalno–rozrywkową oraz stanie się istotnym centrum życia towarzyskiego. Obok najważniejszych modowych marek oraz innych sklepów branżowych znajdą się tu także lokale branży gastronomicznej, których menu zaspokoi najbardziej wysublimowane podniebienia.

Już w połowie maja będziemy mogli skosztować dietetycznych propozycji w Be Fresh, oryginalnych herbat w Fuente de la Yerba, a prawdziwej włoskiej kawy w Cafe Illy. W Galerii Korona zadebiutuje także restauracja Ghiotto, gdzie zjemy dania kuchni włoskiej, bajkowe pizze, a także podejrzymy kucharzy przy pracy. Największą restauracją w Galerii Korona Kielce będzie Gin Ger Sport Restaurant & Music Bar, której wystrój zaskoczy najbardziej wymagających klientów. W ogromnym zbiorniku będzie pływał rekin i inne ryby drapieżne. Poza miniaturką ludojada na klientów restauracji czekać będzie 19 telewizorów plazmowych oraz duży rzutnik, na których będzie można obejrzeć sportowe zmagania. Ale to nie koniec atrakcji. Goście tej restauracji będą też mieli okazje podejrzeć kucharzy przygotowujących dania kuchni amerykańskiej i meksykańskiej na specjalnej obrotowej platformie.

Poza lokalami autorskimi, reprezentowanymi w większości przypadków przez mieszkańców Kielc, w Galerii Korona Kielce działać będą znane, sieciowe marki. W food courcie znajdą się więc restauracje KFC, Piramida, Subway, Olimp, Kebab, China Town, Hana Sushi, a na innych kondygnacjach kawiarnia Empik Cafe, Coffe Heven czy lodziarnia Carte D'or.

Przeczytaj też: Tytuł Deweloper of the Year dla kieleckiej firmy!

Komentarze

By submitting this form, you accept the Mollom privacy policy.