Rusza Klub Galerii Echo. To pierwszy taki projekt na rynku

W piątek, 28 marca do „Echa Dnia” dołączona będzie specjalna karta, na wzór płatniczej, z unikalnym numerem. Po jej aktywacji każdy posiadacz karty należał będzie do Klubu Galerii Echo i czerpał z tego korzyści. O szczegółach poinformujemy wkrótce – mówi Grzegorz Czekaj, dyrektor Galerii Echo.

Fot.: Dawid Łukasik

W piątek, 28 marca do „Echa Dnia” dołączona będzie specjalna karta, na wzór płatniczej, z unikalnym numerem. Po jej aktywacji każdy posiadacz karty należał będzie do Klubu Galerii Echo i czerpał z tego korzyści. O szczegółach poinformujemy wkrótce – mówi Grzegorz Czekaj, dyrektor Galerii Echo.

W piątek, 28 marca, z „Echem Dnia” karty dla członków Klubu Galerii Echo. 1 kwietnia w Galerii Echo w Kielcach rusza specjalny program dla klientów pod nazwą Klub Galerii Echo. To nowatorskie rozwiązanie na rynku zakupów. Członkowie klubu będą mogli nie tylko korzystać ze specjalnych rabatów w sklepach na terenie Galerii Echo, ale także brać udział w loteriach i codziennie, aż do 4 maja, mieć szansę na wygranie tysiąca złotych.

- Program Galerii Echo będzie rozpoczyna się we wtorek, 1 kwietnia i potrwa do końca bieżącego roku – mówi Grzegorz Czekaj, dyrektor galerii. – Jest bardzo nowatorskim pomysłem, bo Galeria Echo, lider na rynku centrów handlowych w regionie świętokrzyskim, stawia na bardzo nowoczesne i niestandardowe kierunki w marketingu. Ofertę uczestnictwa w nim kierujemy do wszystkich osób, które odwiedzają naszą galerię, a przypomnę, że miesięzcnie ich liczba stale wynosi aż 750 tysięcy. Każdy, kto zostanie aktywnym członkiem Klubu Galerii Echo może liczyć na wiele rabatów i udział w akcji „Skok na kasę”, w której do wygrania jest w sumie 30 tysięcy złotych – wyjaśnia Grzegorz Czekaj.

Aby zostać członkiem klubu, wystarczy kupić w piątek, 28 marca „Echo Dnia”, do którego dołączona będzie specjalna plastikowa karta, na wzór karty płatniczej, z unikalnym numerem zapisanym także w kodzie kreskowym. Należy ją aktywować za pomocą sms lub w punktach na terenie galerii. Aktywna karta upoważnia do wzięcia udziału w loterii „Skok na kasę”, czyli uczestnictwa w losowaniu tysiąca złotych każdego dnia. Nie trzeba robić zakupów, wystarczy przyjść do Galerii Echo i zeskanować kartę w Rabatomacie.
 

Komentarze (15)

 • ~Liczący 2014-03-18, 22:15

  Aktywować za pomoca SMSa ciekawe ile bedzie kosztowac SMS pewnie 1zł 750 tyś klientów każdego dnia więc niech tylko połowa z nich aktywuje kartę to mamy 375tyś zł za SMSy. Niezła kasa.

 • ~robby 2014-03-19, 10:24

  na pewno będzie można aktywować również na miejscu w galerii także nie przesadzaj chopie

 • ~aleks 2014-03-19, 06:52

  Całe województwo ma niewiele ponad 1 200 000 mieszkańców, a tu się okazuje, że grubo ponad połowa z nich codziennie odwiedza jedną galerię. Chyba się ktoś nawąchał dobrego kleju.

 • ~ja aga 2014-03-19, 16:32

  Nie dziennie tylko MIESIĘCZNIE.To sie nazywa brak umiejętności czytania ze zrozumieniem.

 • ~inz 2014-03-19, 22:18

  A ktoś chyba nie wie na jakiej zasadzie robione są statystyki...