A A AZ regionukomentarze (6)

Relaks w solach z Morza Martwego. Luksusowy hotel powstaje jak na drożdżach!

Hotel Odyssey powstanie w stanie surowym do końca tego miesiąca

Hotel Odyssey powstanie w stanie surowym do końca tego miesiąca

Do końca tego miesiąca hotel ze SPA i basenem z wodą wzbogaconą solami z Morza Martwego na granicy Kielc i Masłowa ma być gotowy w stanie surowym.(Zobacz wizualizacje)

  
Czterogwiazdkowy hotel jest budowany na zboczu góry Domaniówka na granicy Kielc i Masłowa. W budynku powstanie 48 pokoi oraz 4 apartamenty, trzy sale konferencyjne na 50, 100 i 200 osób.

Główną atrakcją jest część rekreacyjna. Na powierzchni około 1400 metrów kwadratowych powstanie SPA&wellness, w którym zaprojektowano basen w formie jaskini wypełniony wodą zawierającą sole z Morza Martwego. Niecka będzie miała 22 metry długości, a wokół powstanie plaża pod dachem, czyli miejscem na leżaki.

Hotel będzie mógł się pochwalić największym w Polsce SPA, w którym znajdzie się łaźnia parowa, sauny, gabinety masażu, kosmetyczne i odnowy biologicznej. Na ostatniej kondygnacji powstanie restauracja z olbrzymim tarasem z pięknym widokiem na Kielce.

- Budowa idzie zgodnie z planem, w listopadzie planujemy zakończyć stan surowy. Prace będą trwały przez całą zimę, nie planujemy przerwy. Hotel ma być gotowy w lecie 2010 roku – przyznaje Piotr Syska, współwłaściciel Alutechniki Inwestycje w Kielcach.
 

Więcej na temat: hotel, SPA, Domaniówka

Komentarze (6)

 • 2010-02-04, 21:01

  Trudno bedzie dotrzymać terminu od poczatku stycznia prace
  na budowie zamarły.

 • 2010-02-05, 18:14

  niestety brak kasy- czyli kredytu

 • 2010-03-09, 16:11

  Smutna prawda, ale anonim nie kłamie...prędko to nie powstanie, ewentualnie firmy wyburzeniowe zarobią troche kasy....:D

 • 2010-03-18, 09:41

  No i co co Kochany Panie Syska-nabrał Pan wody
  w usta bo nie ma sie czym chwalic?

 • 2010-03-18, 15:36

  Może nabrał wody w usta bo nikt normalny nie komentuje takiej głupoty?
  Zima była barany, to sygnalizację świetlną na żeromskiego, rynek, tez rozgrzebali i zabraklo pieniędzy ?
  Nikt nie zaczyna takiej czy innej inwestycji nie mając pokrycia w finansach, choćby nawet z kredytów, bo musiałby być samobójcą. Ale ciemnota i tak wie swoje :D