Owocowe i warzywne przetwory z Pińczowa

Syrop z owoców maliny, soki jabłkowy i jabłkowo-marchwiowy Michaś oraz ogórki małosolne pińczowskiego przedsiębiorstwa „Gomar” wytwarzane są według tradycyjnych receptur i szybko zdobyły zaufanie konsumentów.

Syrop z owoców maliny, soki jabłkowy i jabłkowo-marchwiowy Michaś oraz ogórki małosolne pińczowskiego przedsiębiorstwa „Gomar” wytwarzane są według tradycyjnych receptur i szybko zdobyły zaufanie konsumentów.

Syrop z owoców maliny, soki Michaś oraz ogórki małosolne to trzy produkty, które do czwartej już edycji konkursu „Nasze Dobre Świętokrzyskie” organizowanego przez „Echo Dnia”, zgłosiła firma „Gomar”. Wyroby pińczowskiego przedsiębiorstwa od lat cieszą się niesłabnącą popularnością.

Tradycyjne, sprawdzone przez lata receptury sprawiają, że owocowe i warzywne przetwory produkowane przez pińczowski „Gomar” smakują jak dawne domowe przysmaki, a bogaty asortyment przekonuje konsumentów.

SYROP Z OWOCÓW MALINY

- Niepowtarzalny smak oraz wyjątkowe właściwości zdrowotne syrop z owoców maliny zawdzięcza wysokiej zawartości zagęszczonego soku malinowego, która jest znacznie wyższa w porównaniu do udziału tego koncentratu w konkurencyjnych syropach malinowych lub syropach o smaku malinowym, które w swoim składzie w ogóle nie posiadają soku z malin. Syropy Gomar-Pińczów wyróżniają się prawdziwą esencją malinowego smaku - mówi współwłaściciel przedsiębiorstwa Michał Górniak.

Aby zachować naturalny, domowy charakter syropy są pasteryzowane, a nie konserwowane chemicznie. - Zawarte w nich owoce maliny mają działanie wzmacniające organizm. Dodatkowo syrop ma też działanie przeciwzapalne, dodany do gorącej herbaty wspomaga organizm w ochronie przed przeziębieniem. Szczególnie polecany jest w okresie jesienno-zimowym. Syrop doskonale nadaje się do sporządzania napojów oraz jako dodatek do deserów i koktajli – dodaje Michał Górniak.

SOKI MICHAŚ

W swojej ofercie „Gomar” posiada też 100-procentowe jabłkowe i jabłkowo-marchwiowe soki Michaś w wygodnych, kartonowych opakowaniach o pojemności 200 mililitrów. - Sok jabłkowy jest odtworzony z koncentratu jabłkowego, a sok jabłkowo-marchwiowy zawiera w swoim składzie 60 procent soku jabłkowego i 40 procent przecieru marchwiowego. Produkowane są bez dodatku cukru, zawierają tylko naturalnie występujące cukry. Smakiem i zapachem zbliżone są do naturalnych soków ze względu na to, iż prowadzona jest tylko jedna obróbka termiczna przed rozlaniem ich w opakowania. Samo opakowanie jest wygodne, lekkie, praktyczne, o ciekawej szacie graficznej, a do każdego kartonika dołączona jest słomka – wyjaśnia Michał Górniak.

OGÓRKI MAŁOSOLNE

Trzeci produkt zgłoszony przez pińczowski „Gomar” to ogórki małosolne. Zastosowanie tradycyjnych, sprawdzonych przez lata receptur sprawia, że warzywne przetwory tej marki przypominają te domowe i są świetnym dodatkiem do obiadów czy wędlin.

- Surowce przeznaczone do produkcji są dokładnie przebadane, pochodzą z czystych, mało zurbanizowanych terenów Polski. Nie zawierają żadnych sztucznych środków konserwujących. Gwarantujemy, że są wysokiej jakości, smaczne i zdrowe. Ogórki kwaszone małosolne produkowane są z wybranych odmian ogórków w zalewie słonej, z dodatkiem przypraw. Ręczne nakładanie ogórków do opakowań pozwala dobierać najlepszy surowiec i wpływa na estetyczny wygląd naszego wyrobu. Nadzór wszystkich etapów procesu daje klientowi gwarancję, że otrzymany produkt jest wysokiej jakości – mówi współwłaściciel przedsiębiorstwa.
 

Komentarze (12)

By submitting this form, you accept the Mollom privacy policy.