A A AZ regionukomentarze (35)

Tania odzież w Kielcach: megamarket odzieżowy już otwarty

Kielecki sklep z tanią odzieżą sieci Magamarket Odzieżowy to dziesiąta tego typu placówka w Polsce. fot. D. Łukasik

Kielecki sklep z tanią odzieżą sieci Magamarket Odzieżowy to dziesiąta tego typu placówka w Polsce. fot. D. Łukasik

Megamarket z tanią odzieżą zaczął działać w Kielcach na początku czerwca 2010 r. Nowa formuła sprzedaży i ceny od razu przyciągnęły klientów. Bo oprócz taniej odzieży można tu kupić także książki i… perfumy. Dlaczego dziennie odwiedza go około 300 osób?

Megamarket z tanią odzieżą przy ulicy Warszawskiej w Kielcach jeszcze nie zaczął działać, a już przykuwał uwagę reklamami, które informowały, że w poniedziałek każda rzecz kosztuje 6 złotych, w środę 3 złote, a w piątek 1 zł. Tak jest w istocie, a sklep pokazał, że lekko obumierająca już formuła sklepów z tanią odzieżą znów znalazła się na fali wznoszącej.

Tania odzież na 500 metrach powierzchni

- Naszym atutem jest powierzchnia sprzedaży no i wybór ubrań oraz wszelkiego rodzaju innych dodatków. Na około 500 metrach kwadratowych powierzchni, codziennie oferujemy około 5 tysięcy ubrań. Można je oglądać przez tydzień. Najdroższe ubrania są w poniedziałek i wtorek, kiedy każda sztuka kosztuje 6 złotych. Potem cena spada do 3 złotych, a potem do złotówki. Dostawy towaru następują w poniedziałek i czwartek. W poniedziałek znów wszystko jest po 6 złotych, tylko że to całkowicie nowy towar - informuje kierownik sklepu, Wioletta Szwajkosz.

Ale nie tylko ubrania damskie, męskie i dziecięce można tu kupić. Są buty, skórzane paski, torebki, ale też anglojęzyczne książki, płyty CD, filmy na DVD, a nawet… kosmetyki.

Zobacz także: Gdzie najbogatsi robią zakupy w Mediolanie?

Zobacz także: ZARA - historia oszałamiającego sukcesu

- Czasami trafiają się te z najwyższej półki cenowej, choć oczywiście u nas są duuużo tańsze – dodaje nasza rozmówczyni.

Megamarket Odzieżowy to formuła sprawdzona już w kilka innych miastach , gdzie sieć z tanią odzieżą działa z powodzeniem. Podobny sklep działa między innymi w Lublinie i Tarnobrzegu.
- Na razie widzimy ogromne zainteresowanie. Codziennie odwiedza nas około 200 – 300 klientów. Już nas polubili – cieszy się Wioletta Szwajkosz.

Więcej na temat: Megamarket, tania odzież

Komentarze (35)