A A AAktualnościkomentarze (14)

Kolejna "Biedronka” w Kielcach. Obok będzie Jysk, Neonet i Hebe

Na ulicy Szajnowicza – Iwanowa, na przeciwko Pasażu Świętokrzyskiego powstają pawilony, do których wprowadzi się Biedronka, Jysk, Hebe, Neonet, Kolporter.

Fot.: Aleksander Piekarski

Na ulicy Szajnowicza – Iwanowa, na przeciwko Pasażu Świętokrzyskiego powstają pawilony, do których wprowadzi się Biedronka, Jysk, Hebe, Neonet, Kolporter.

Mieszkańcy Ślichowic w Kielcach będą mogli zrobić wielkanocne zakupy w nowej "Biedronce”, która powstaje przy ulicy Szajnowicza – Iwanowa, na przeciwko Pasażu Świętokrzyskiego.

- Budowa jest już na ukończeniu. "Biedronka” zacznie działać  w tygodniu poprzedzającym Wielkanoc – mówi Dariusz Pachulski, przedstawiciel właściciela. - Sklep ma około 1100 metrów powierzchni. Przed budynkiem powstało 113 miejsc parkingowych, więc nie powinno być problemu ze znalezieniem miejsca dla samochodu.

 

"Biedronka” to tylko jeden ze sklepów, który prowadzi się  do pawilonów budowanych przy ulicy Szajnowicza - Iwanowa. Cały budynek ma 3 tysiące metrów kwadratowych. Zajmie go także Jysk, drogeria Hebe, Neonet ze sprzętem gospodarstwa domowego i elektroniką oraz salonik Kolportera.

 

- Lokale będą stopniowo  przekazywane najemcą. Przed świętami wprowadzi się tylko "Biedronka”, pozostałe sklepy wciągu kilku miesięcy. Mamy nadzieję, że przed wakacjami cały pasaż będzie otwarty –dodaje.

Więcej na temat: kielce biedronka, kielce jysk

Komentarze (14)

 • ~Paweł 2014-03-24, 16:21

  Rany boskie, czy autorzy tekstów skończyli tylko gimnazjum?? "Na przeciwko", "przekazywane najemcą"?, "wciągu" Ludzie, podstawy ortografii...

 • ~franek 2014-03-24, 16:33

  Ja odnosze wrażenie że mają skończone przynajmniej przedszkole zaoczne.....

 • ~D 2014-03-24, 16:33

  "sklepów, który prowadzi się  do" - może "wprowadzi"?

  "Lokale będą stopniowo  przekazywane najemcą." a nie przypadkiem liczba mnoga - (tym) najemcOM?

  "pozostałe sklepy wciągu kilku miesięcy." - "w ciągu". Tam powinien być odstęp!

  "otwarty –dodaje." - po myślniku dajemy spację!

   

  Panie Miłoszu Skiba, Pan byś chociaż autokorektę w Wordzie uruchomił albo nie wyłączał tej w przeglądarce. Wstyd, błąd na błędzie. W redakcji nie ma osoby na stanowisku korektor? Nikt tego nie czyta przed opublikowaniem? Poziom artykułów spada!

 • ~mariano 2014-03-24, 16:46

  aż oczy bolą od czytania- skończył pewnie jakąs wieczorową szkółkę i teraz Pan dziennikarz. ale ze słownikiem to chyba pokłócony

 • ~aaaaa 2014-03-24, 18:08

  gratulacje dla ludzi co kupili mieszkania w nowym bloku za tym blaszakiem i brawo dla dewelopera bo zapewne nie powiedzial kupujacym co bedzie pod ich oknami i dziwic sie ze malo mieszkan sprzedanych w tej super inwestycji

By submitting this form, you accept the Mollom privacy policy.