A A AAktualnościkomentarze (8)

Kochamy targi budowlane. W Kielcach trwa wystawa Dom, Ogród i Ty

Tanie i ciepłe domy z drewna całoroczne lub letniskowe, których budowa trwa jedynie dwa-trzy miesiące prezentuje na targach Dom firma Domy z Drewna z Rudnika nad Sanem. – Oddajemy je przygotowane pod klucz i jeszcze możemy napalić w kominku – zachwala swój produkt właściciel firmy Józef Iskra.

Fot.: Dawid Łukasik

Tanie i ciepłe domy z drewna całoroczne lub letniskowe, których budowa trwa jedynie dwa-trzy miesiące prezentuje na targach Dom firma Domy z Drewna z Rudnika nad Sanem. – Oddajemy je przygotowane pod klucz i jeszcze możemy napalić w kominku – zachwala swój produkt właściciel firmy Józef Iskra.

Jeszcze w sobotę i niedzielę mieszkańcy naszego regionu będą mieli rzadką okazję zapoznania się z najnowszymi trendami w budownictwie mieszkaniowym i dekoracji wnętrz na targach DOM oraz Ogród i Ty. Tylu nowości nie zobaczą w żadnym innym miejscu.

Kolejny raz okazało się, że mieszkańcy Świętokrzyskiego kochają targi budowlane. Ogromne zainteresowanie, jakie towarzyszy im co roku, dobitnie świadczy o tym, że przywiązujemy dużą wagę do miejsca, w którym mieszkamy i chcemy je wciąż zmieniać na lepsze, podążając za najnowszymi trendami w modzie.

 

NA BUDOWĘ I REMONT DOMU

Ogromny wybór materiałów budowlanych i wykończeniowych, okien, drzwi, armatury łazienkowej, mebli i dekoracji prezentowany na targach budowlanych w Kielcach jak co roku przyciągnęły na nią tłumy ludzi. Każdy, kto planuje budowę domu czy remont mieszkania aż do niedzieli ma okazję, aby zapoznać się z najnowszą ofertą materiałów budowlanych, technologii i ekologicznych rozwiązań budowlanych. Może też skorzystać z bezpłatnych porad ekspertów: architektów, inżynierów, dekoratorów oraz zdobyć lub poszerzyć wiedzę na temat budowy lub remontu domu. Eksperci doradzają w zakresie planowania budowy domu, wyboru i adaptacji projektu gotowego domu, technologii murowania, wyboru materiałów budowlanych oraz formalności związanych z budową. Nic dziwnego, że Targi Kielce odwiedzają wszyscy zainteresowani remontami i budową, a tych jak się okazuje, u nas nie brakuje.

Agrocentrum na targach Dom, Ogród i Ty - Hitem tegorocznego lata będą bratki w przeróżnych odmianach – mówi Karolina Janus na stoisku Agrocentrum. To mało wymagająca roślina, idealna na świętokrzyskie gleby. (fot. Dawid Łukasik)

NA BALKON, TARAS I DO OGRODU

Ogromnym powodzeniem na targach cieszą się stoiska z roślinami na balkon, taras i do ogrodu. Na targach ogrodniczych można też oglądać domki letniskowe, ogrodzenia, rzeźby ogrodowe, odlewy artystyczne, oświetlenie ogrodowe, baseny, fontanny, oczka wodne, urządzenia zraszające i nawadniające, jak również rośliny ozdobne na balkon, taras i do ogrodu, krzewy, sprzęt ogrodniczy, narzędzia i maszyny dla ogrodnictwa. Dużo atrakcji jest też na kiermaszu ogrodniczym, gdzie można kupić nasiona i sadzonki nowych odmian roślin ozdobnych.

Ważne
Godziny otwarcia:
sobota 6 kwietnia: 10-18, niedziela, 7 kwietnia: 9-17. Ceny biletów: normalny 13 złotych, ulgowy 7 złotych. Dojazd do targów autobusami MPK numer 25, 36, 110 (przystanek Zakładowa), 37, 54, 112 (przystanek Batalionów Chłopskich III), 9, 32 (przystanek Łódzka/Przęsłowa).

Więcej na temat: Kielce, Targi Kielce, dom ogród i ty

Komentarze (8)

 • ~oszukany222 2013-08-13, 12:13

  cyt: "Tanie i ciepłe domy z drewna całoroczne lub letniskowe, których budowa trwa jedynie dwa-trzy miesiące prezentuje na targach Dom firma Domy z Drewna z Rudnika nad Sanem. – Oddajemy je przygotowane pod klucz i jeszcze możemy napalić w kominku – zachwala swój produkt właściciel firmy Józef Iskra."

   

  ....kpina i oszustwo.

   

 • ~gdulec 2013-08-29, 10:32

  Odradzam wybieranie wykonawców takich usług bez opinii, bez rekomendacji. Znajomi wybrali najtańszego wykonawcę i teraz bujają się po sądach, bo zostali oszukani na materiałach. Firma, którą mogę od siebie polecić to - http://bdsystem.pl/ Realizowali naszą budowę i budowę mojego brata. Obyło się bez problemów.

 • ~okradziony 2014-01-11, 22:03

  Zgadzam się dwóch oszustów i naciągaczy

 • ~z bala 2014-11-25, 20:39

  szukam kontakyu z osobami pokrzywdzonymi przez tych panów.  Grabowa_11@interia.pl

 • ~z bala 2014-11-25, 20:40

  szukam kontakyu z osobami pokrzywdzonymi przez tych panów.  Grabowa_11@interia.pl

By submitting this form, you accept the Mollom privacy policy.