Z regionukomentarze (37)

Kielce: największy sklep z używaną odzieżą już otwarty! ZDJĘCIA

Ma 1400 metrów kwadratowych powierzchni i codziennie będzie oferował wybór… 40 tysięcy sztuk odzieży! W piątek został otwarty i od razu przybyło tu mnóstwo klientów. Nowy sklep z używaną odzieżą PROFIT CENTER jest największy w Kielcach (zobacz zdjęcia)

  • -4 Zagłosuj w górę!
    (186 głosów)
    2011-05-13, 09:51

    j.w.

  • +4 Zagłosuj w górę!
    (206 głosów)
    2011-05-13, 11:28

    jasne a my haru haru...

  • -8 Zagłosuj w górę!
    (206 głosów)
    2011-05-13, 13:30

    Bardzo drogo... zwykla koszulka 9.99

  • -20 Zagłosuj w górę!
    (198 głosów)
    2011-05-13, 18:43
    pokaż komentarz
  • +37 Zagłosuj w górę!
    (247 głosów)
    2011-07-10, 11:03

    Ciebie stać na kupowanie ubrań, nie wartych swojej ceny w sklepie?, bardzo mnie to cieszy, ja od dawna nie kupiłem nic w CK wole jechac na dobrą wyprzedaż do Warszawy lub Krakowa, gdzie kupie spodnie w markowym sklepie za max. 50zl a koszulke nawet za 5, jednak nie każdy może sobie na to pozwolić, więc nie pisz w ten sposób bo to dla wielu osób przykre, mnie nie rusza chociaż sam często tam jestem, nie raz zdarzyło mi sie tam kupić nowe ubranie z metką np, koszulka Quicksilvera za 7 zl w sklepie ponad 70. Nie są to stare szmaty, tylko używane ubrania, czasem nie noszące śladu, a w dodatku w 80% jest to dobrej klasy odzież markowa wykonana z dobrego materiału, więc jeśli mnie nie stać kupić coś w sklepie i mam wybór bazary, planty (ruskie szmaty nic nie warte) a kupić coś używanego markowego w tej samej a nawet niższej cenie to wolę tzw. Lumpex

  • ~ciuszek 2012-08-14, 09:33

    A ile kosztuje Cię taki wyjazd do Warsafy?? Po jedne spodnie i koszulkę to się chyba nie opyla

  • ~zs 2012-05-26, 12:00

    Z komuny  przeciez nawet octu w sklepach nie było. .Jest za czym tęsknić. 

  • ~nikon 2012-06-01, 22:38

    Octem człowiek nie żyje.To jak w sklepach nic nie było to jak żyli ludzie?????????Bezplatne uczelnie,bezpłatne wczasy i kolonie,bardzo dobra służba zdrowia,nie było grzebania w śmietnikach.Dobre to były czasy,tylko obecne rządy okłamują nas jak to było żle.Najlepszy dowód,dług publiczny p.Gierka i p.Komorowskiego oraz rozwój gospodarczy.

  • ~bolek1980 2013-12-27, 00:49

    ta no jasne , a społeczeństwo tak liczne przeżyło dzięki powietrzu tylko i wyłącznie, NIEPOWIELAJ błędnych stereotypów, nie było łatwo ale gdyby były tylko haki i ocet, ile procent by przeżyło? ludzie myślcie trochę co piszecie

  • ~bolek1980 2013-12-27, 00:40

    Co Ty wypisujesz? " porządne i nie chińskie śmierdzące produkty" ? kiedyś chińskie nie oznaczało tandetne/trujące/śmierdzące, kiedyś to był towar dobrej jakości, wiele osób pamięta pióra, pachnące gumki, temperówki, piórniki, wreszcie buty czy koszulki....... A teraz odnośnie wolnej Polski.........gdzie ty ją tu masz? czy znoszenie upokorzeń i wkorzystywanie sytuacji na rynku pracy przez pracodawców; czy biedowe stawki zapewniające ledwo egzystencję , to Twoim zdaniem wolność? Komuna nie wróci, kiedyś premier Olszewski chciał dokonac lustrację, ale Tusk obalił jego rząd, gdyby to zrobił żyło by nam się może inaczej, a tak ....... a tak to popatrz kim są ci wielcy przedsiębiorcy, właściciele salonów, stacji telewizyjnych, radiowych, dawnych państwowych firm.....itd......popatrz i przypomnij sobie w szeregach jakiej organizacji stali.......pieniąze dały im wiekszą władzę.

  • 2011-05-13, 23:13

    wspaniały sklep, dziś było moje święto:) udane zakupy za nieiwlkie pieniądze, jestem bardzo szczęśliwa i polecam innym:)

  • 2011-05-14, 09:26

    zgadzam się, i jeszcze dali mi herbatę za darmo, bedę tam chodziła codziennie ;)
    i w ten sposób codziennie będę miała święto :)
    a może stworzymy klub szmateksowo-herbaciany? kto jest za?

  • 2011-05-13, 23:53

    A może niedługo będziemy się ekscytować grzebaniem w śmieciach i też nazwiemy to robieniem zakupów???

  • ~prze gość 2012-07-19, 09:22

    nie chcesz, nie chodź, nie kupuj!!!

  • 2011-05-15, 12:58

    POJEMNIKI CARITASU NA ODZIEŻ UZYWANĄ STOJĄ W CAŁEJ POLSCE.I Z TYCH POJEMNIKÓW JEST SPRZEDAWANA UŻYWANA ODZIEŻ W TAKICH SKLEPACH .CARITAS-ORGANIZACJA "HUMANITARNA" POD PATRONATEM KOŚCIOŁA KATOLICKIEGO.A 70% PIENIĘDZY ZE SPRZEDAŻY TEJ ODZIEŻY IDZIE DO KIESZENI KSIĘŻY.I DLATEGO NIE WIDZIAŁEM SZCZUPŁEGO KSIĘDZA.KOŚCIOŁY ROSNĄ JAK GRZYBY PO DESZCZU.KOMISJA MAJĄTKOWA(w dużych przekrętach) ODDAŁA KOŚCIOŁOWI 5MLD ZŁ ZADOŚCUCZYNIENIA.ZA CO?JESTEŚMY(Polacy,Polska),OKRADANI PRZEZ KONKORDAT.

  • 2011-05-15, 14:19

    Zauważ że nie ma na kontenerach nalepek caritasu a księża namawiają do przynoszenia do kościoła lub siedziby caritasu ubrań i innych przedmiotów dla ludzi potrzebujących. Gów*o wiesz a się odzywasz.

  • ~nikon 2012-06-01, 22:31

    Baranie,nie każdy chodzi do kościoła i czarni zdają sobie z tego sprawę,że część da do kościoła a część do pojemnika caritasu.

  • ~Krzysztof2 2013-01-20, 14:11

    "70% PIENIĘDZY ZE SPRZEDAŻY TEJ ODZIEŻY IDZIE DO KIESZENI KSIĘŻY"

    To znaczy, że 30% nie idzie do kieszeni księży, którzy organizują całe przedsięwzięcie i ponoszą z tego tytułu określone koszty, a jest przekazywane na cele humanitarne. Jeżeli uważasz że to mało, to sam załóż działalność gospodarczą i oddaj 30%, POWODZENIA

     

  • 2011-06-15, 22:11

    Niestety w dzisiejszych czasach dużą część osób nie stać na nowe ubrania. Drugim aspektem jaki kieruje klientami sklepów z tanią odzieżą jest różnorodność asortymentu. Nie wiem czy wszystkim pasuje ubieranie się w ciuchy z bazar ponieważ mnie nie satysfakcjonuje chodzenie w identycznych ciuchach jak połowa dziewczyn z Kielc. Ja jestem zadowolona z zakupów w sklepie na Robotniczej. Ktoś napisał, że zwykła koszulka kosztuje tam prawie 10 zł. Jak wydaje mu się za drogo niech nie chodzi w piątek gdy jest najdrożej tylko w inny dzień. REASUMUJĄC: Profit Center to bardzo fajny sklep :)

  • 2011-06-17, 17:34

    Niedziela 12.06.011 Była Nie handlowa (święto kościelne)więc Pani w Środę dopiero przy kasie oznajmiła ,że ceny nie są środowe lecz wtorkowe,dzień jej zaginął! co zbulwersowało mnie i klientów.Nadmieniam iż nie było Żadnej Informacji na terenie sklepu ani przy kasach.Pani twierdziła,że to decyzja DYREKCJI,a Ja myślę,że SAMOWOLKA.Ostrzegam,że niedługo BOŻE CIAŁO(czwartek) więc znów powód do OSZUSTWA CENOWEGO. Sklep ma własne odliczanie dni tygodnia!

  • 2011-08-16, 21:47

    a jak można tam znaleźć prace

  • 2011-09-28, 18:39

    jak w tym sklepie można dostać prace są teraz jakieś przyjęcia

  • 2011-09-28, 18:40

    jak ktoś coś wie na temat przyjęć do tej pracy prosze pisać

  • ~prze gość 2012-07-19, 09:19

    Komuno wróć!?!? debil...

  • ~kiki van bethoven 2012-08-23, 08:53

    Lumpexy rządzą

  • ~foxia 2013-03-16, 09:34

    lumpexy żądzą a ja najlepiej lubie robić zakupy  w Bigastyl w Kielcach mega wybór i światowe marki polecam

     

  • ~kasia34 2013-11-05, 19:41

    Ja też robie tam zakupy światowe marki za grosze a ubranka dla dzieci  nic niezniszczone poleca biga kielce ul jagiellońska

     

  • ~kasia34 2013-11-05, 19:42

    Ja też robie tam zakupy światowe marki za grosze a ubranka dla dzieci  nic niezniszczone poleca biga kielce ul jagiellońska

     

  • ~maja 2012-09-16, 18:12

    NIe byłam nigdy w tym sklepie, ale moje koleżanki się w nim ubierają kupując oryginalne, nieużywane i tanie ciuszki za śmieszne pieniądze także nie  mamy co narzekać . za komuny puste sklepy były co wy piszecie......?

     

  • ~JEZIORANY 2012-12-30, 16:12

    Najlepiej jest w piątkia ale jest tyle ludzi że kapota przychodzi pare takich rodzinek prze harpahany biegaja po sklepie az sie przewracaja i w ciagu 1godz przetrzepia caly sklep KAPOTA I W PIATKI JEST TAK DROGO JAK W PRAWDZIWYM MARKOWYM sklepie

  • ~kaja 2013-01-19, 07:59

    ja tu kupilam interaktywna zabawke ddla mojego dziecka (dzialajaca) misia w rozowej pizamce ktory gra kolysanki , rusza brzuszkiem i chrapie - zaplacilam 6,99 :D lubie ten sklep :D

  • ~Kicia 2013-01-29, 14:23

    Czy są koszule

  • ~Myroslav 2013-07-08, 13:38

    Lokalizacja sklepu?

  • ~Max 2013-07-08, 13:59

    Sklep nadal działa?

  • ~Justa 2013-09-03, 10:30

    Tak, działa.