A A AAktualnościkomentarze (54)

Europejskie centrum w Sandomierzu. Będzie praca

Wpływ na decyzję NSG Group dotyczącą uruchomienia Centrum Usług Wspólnych w Sandomierzu miała także wysoka ocena jakości pracy istniejącego serwisu, a także czynniki ekonomiczne.

Fot.: archiwum

Wpływ na decyzję NSG Group dotyczącą uruchomienia Centrum Usług Wspólnych w Sandomierzu miała także wysoka ocena jakości pracy istniejącego serwisu, a także czynniki ekonomiczne.

60 osób znajdzie pracę w Centrum Usług Wspólnych, które powstaje przy Pilkingtonie w Sandomierzu. Będzie ono obsługiwać zakłady koncernu z kilku krajów Europy.

 

Centrum ma obsługiwać zakłady NSG Group, do której należy producent szkła dla przemysłu budowlanego i samochodowego - Pilkington, z Wielkiej Brytanii, Włoch, Niemiec i Polski. Będzie zajmować się sprawami finansowo-księgowymi, zakupami oraz usługami informatycznymi.

Uruchomienie centrum przewidziane jest na październik. Obecnie trwają prace nad stworzeniem zespołu pracowników.

- Wpływ na decyzję NSG Group dotyczącą uruchomienia Centrum Usług Wspólnych w Sandomierzu, miał działający tu z powodzeniem serwis IT obsługujący wszystkie zakłady grupy w pełnym wymiarze, przez siedem dni w tygodniu. Wysoka ocena jakości pracy istniejącego serwisu, a także czynniki ekonomiczne zadecydowały o uruchomieniu Centrum Usług Wspólnych właśnie w Sandomierzu - mówi Monika Kuczyńska, dyrektor do spraw  personalnych, w Polsce i Czechach.

Jak informuje Monika Klamka, rzecznik NSG Group, o lokalizacji nowego centrum zdecydowały także: stabilna sytuacja finansowa spółek w Polsce, konkurencyjne koszty pracy oraz dostępność kandydatów zainteresowanych pracą dla NSG Group w Sandomierzu.

Nabór pracowników będzie prowadzony w formie otwartej rekrutacji. Informacje na ten temat już wkrótce będą dostępne na stronie internetowej Pilkingtona.
Decyzja o utworzeniu centrum to dobra wiadomość dla Sandomierza, który po powodzi  w 2010 roku stracił szanse na nową fabrykę Pilkingtona i 500 nowych miejsc pracy. Zakład powstał w Chmielowie na terenie Tarnobrzeskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.
 

Komentarze (54)

 • ~ex 2012-06-21, 21:11

  Nie polecam nikomu tej firmy - jeden wielki PR jaka jest cu [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] a, jaka atmosfera. A w srodku wyscig szczurow, po trupach do celu, kazdy blad jest wytykany latami, kazde potkniecie jest doskonala pozywka dla karierowiczow. Przelozeni z Anglii tylko przylatuja mydlic oczka co jakis czas opowiadajac jaka swietlista przyszlosc czeka kazdego a w glowach knuja jak wykorzystac najbardziej.

  Pieniadze owszem, dobre, w kadrach gdzie pracuje jedna wielka rodzina - zarzad zreszta to samo - same konekcje, jak np, czlonek fundacji Pilkington przez znajomosc z dyrektorem zalatwia prace w biurze swojej kuzynce :)

  O produkcji nie wspomniec - wyzyk, ponizanie za marne grosze...

  tak wyglada Pilkington! :)

 • ~LIDER 2012-06-26, 15:11

  TAK zgadzam sie jest czasami nie do zniesienia, ale to nie jest wina ludzi pracujacych na liniach !!!

  A LUDZI ZARZADZAJACYMI NIMI (LIDEROW , IMPROWEROW , KIEROWNIKOW a NAWET DYREKTOROW )

  ODSOWANIE PROBLEMOW PRODUKCYJNYCH OD SIEBIE I ZWALANIE NA LUDZI OBSLUGUJACYCH !!!

  ZLE INSTRUKCJE NIE ADEKWATNE DO WYKONYWANEJ PRACY PRZEDSTAWIANE PRZEZ IMPROWEROW

  BO MUSZA COS WDROZYC  I PRZEDSTAWIC PRZEŁOZONYM SWOIM A POTEM SA EFEKTY TEGO !!!!!!!!!

   

 • ~nowy 2012-06-28, 01:06

  Im więcej kadry rządącej .... tym mniej dla Nas ciężko pracujących...............

  Ale dla znajomych i rodzinki praca musi być !!!!!

  Pozdrawiam pracujących 7,45

 • ~Senior 2012-06-21, 21:34

  O z tym zatrudnieniem się zgodze. W zależności czy nie podpadło się Panu G.......  a nie jak wypadłaq rozmowa ;(

 • ~pampeloj 2012-06-21, 22:54

  wszystko jest na europejskim poziomie oprócz zarobków  ale co tam najwazniejsze ze robota jest

By submitting this form, you accept the Mollom privacy policy.