A A AZ regionukomentarze (1)

Chcesz maskotkę Pana Pikusia? Wyślij do nas e – mail

100 maskotek Pana Pikusia czeka na naszych czytelników

100 maskotek Pana Pikusia czeka na naszych czytelników

Pan Pikuś już stał się kultową maskotką, a redakcja Strefy Biznesu, wspólnie z grupą Aviva przygotowała naszym internatom niespodziankę, w postaci aż 100 takich maskotek. Kto je dostanie. Kto pierwszy, ten lepszy!

Ale nie chcemy ograniczać szans naszych czytelników i za bardzo ich stresować terminami. Dlatego będziemy rozdawać maskotki co 50 - tej osobie, która wyślę do nas e - mail. A skoro pluszaków jest 100, to licząc wraz pierwszą osoba, jaka dostanie Pana Pikusia, szanse ma w sumie pierwsze 5 tysięcy osób, które nadeśle zgłoszenie.

                       Zasady nadsyłania zgłoszeń
1. Maskotkę otrzymuje co 50 - ta osoba, która nadeśle e - mail na adres: gospodarka@echodnia.eu

2. Z jednego adresu e - mail, można wysłać tylko jedno zgłoszenie

3. Żeby wziąć udział w zabawie, należy w mailu wpisać pełny adres wraz z kodem kieleckiego przedstawicielstwa grupy Aviva.Jest on podany na tej stronie na żółtym polu (kliknij tutaj)

4. Pod adresem kieleckiego przedstawicielstwa należy wpisać swoje dane, tzn: imię i nazwisko, adres, telefon kontaktowy.

Na zgłoszenia e - mailowe czekamy do czwartku włącznie do godziny 12.00 w południe. Co 50 – tą osobę wybierzemy, uwzględniając kolejność nadsyłania zgłoszeń drogą elektroniczną.

Uwaga! Wszyscy uczestnicy najpóźniej do 21 grudnia zostaną powiadomieni pocztą zwrotną przez Grupę Aviva Commercial Union, czy otrzymają maskotkę, czy też nie. Listę zdobywców podamy też na Strefie Biznesu, również 21 grudnia.

A zatem do dzieła. Kto chce Pan Pikusia, niech wysyłam zgłoszenia. Już je przyjmujemy!

 

Więcej na temat: Pan Pikuś, Aviva

Komentarze (1)

  • 2010-12-27, 19:48
    pokaż komentarz
By submitting this form, you accept the Mollom privacy policy.